KNKYZR : " ELBİRLİĞİ İLE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ "

Şebinkarahisar beledi Başkanı Ömer Şentürk;

" ELBİRLİĞİ İLE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ  "

"Bu onurlu görevi hiçbirimizin yerini dolduramayacağı merhum Belediye Başkanımızın bir emaneti, Şebinkarahisarlıların bir emaneti olarak görecek, tıpkı onun 13 yıldır yaptığı gibi doğruluktan, hak yoldan, hakkaniyetten ayrılmadan bu sorumluluğu taşıma gayretinde olacağım.

Kardeşim gibi gördüğüm, değerli yol arkadaşım, Belediye Başkanımız Şahin Yılancı'nın vefat sürecinin ardından, Belediye Meclis üyeleri arasından bir başkan seçilmesi gereği hasıl olmuştur.

Bu süreçte gerek teşkilatımızın yaptığı istişareler, gerek bugün gerçekleşen olağanüstü Belediye Meclis toplantısında yapılan oylama neticesinde bu onurlu görev şahsıma tevdi edilmiştir.

ELBİRLİĞİ İLE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

Bu yükü hep birlikte omuzlayacağımız Meclis üyesi arkadaşlarımızla, ilçe teşkilatlarımızla, Milletvekillerimiz ve Bakanlarımızın destekleriyle, başlanan hizmetlerin devamı ve daha önce halkımızla paylaşılan projelerin başlatılmasıyla ile ilgili elbirliğiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bu süreçte desteklerini esirgemeyen Ak Parti ve MHP ilçe teşkilatlarına, Belediye Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum.

Bu vesileyle her daim çalışmalarımızda, alacağımız kararlarda, heran aklımızda olacak merhum Şahin Başkanımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun."