UTANÇ VERİCİ ANLAR İÇİN 22 HAYAT KURTARAN TÜYO

UTANÇ VERİCİ ANLAR İÇİN 22 HAYAT KURTARAN TÜYO

5 DAKİKADA HALLET

BU MUHTEŞEM TAKTİKLERİ KULLANARAK HER TÜRLÜ DURUMDAN NASIL KURTULABİLİRSİNİZ

Hepimiz şu, başa çıkamayacak kadar utanç verici olan sinir bozucu anları yaşamışızdır. Bu videoda size tanıdık gelecek böyle durumları ve bu durumlardan kurtulmak için çözümleri gösteriyorum.
Kiraz çekirdeklerini kullanarak ısıtma yastığı ya da sıcak su şişesi yapmayı gösteriyorum. Sıcak tutan eski bir çorabı alıp içini temiz kiraz çekirdekleriyle doldurun. Daha sonra yapacağınız tek şey ne zaman ihtiyacınız olsa bu küçük torbayı mikrodalgada ısıtmaktır.
Tıraş bıçağının düzgün bir şekilde çalışmasını engelleyen tortuları temizlemek için, jileti kibrit kutusunun yan tarafına sürtün!
Aknenin daha az görünmesini sağlamak için, bir şişede yüz temizleme jeliyle çay ağacı yağını karıştırın. Bu karışımı cildinize uygulayın.
Bazen birine kolay gelen bir şey, bir başkası için son derece zordur. Mesela, yüksek topuklu ayakkabılar çok şık durur ama bütün gün o ayakkabılarla gezmek acı vericidir. Ya da bronzlaştırıcı sprey kullanırsınız ama vücudunuz bronzlaştırıcıyı tam olarak emmediği için, sabah kalktığınızda bütün yatağınızın battığını görürsünüz. Kuma adım attıktan birkaç dakika sonra ayakkabılarınızın kumla dolmasına ne demeli?
Videoyu sonuna kadar seyrederek bunlar gibi can sıkıcı durumlarda neler yapabileceğinizi öğrenin! Yalnız olmadığınızı bilmek bile iyi gelecektir!

5 DAKİKADA HALLET