Şebinkarahisarlılardan ELAZIĞ’A DOSTLUK KÖPRÜSÜ”

Şebinkarahisarlılardan

"ELAZIĞ’A DOSTLUK KÖPRÜSÜ”

Elazığ/Sivrice ve Malatya'yı etkileyen deprem sonrası yaraların sarılması adına Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Elazığ'a gönül köprüsü kurdu. Gerek nakdi olarak, gerekse malzeme tedarik ederek gerekli desteği sağladı.

Dernek öncülüğünde köy ve Mahalle dernekleri ve hemşerilerin katkılarıyla dernek merkezinde toplanan bir Tır dolusu yardım malzemeleri bu akşam Elazığ'a gitmek üzere yola çıkıyor.

Dernek Başkani Mehmet Şimşek yaptığı açıklamada;

"Faaliyetlerimizde bizlere herdaim destek olan Elazığ’a uzanan gönül köprüsünde Ulaşım desteği sağlayan Tufan Nakliyat-Tufan ÖZTÜRK’e ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Bu süreç içerisinde malzemelerin toplanmasında tedarik noktasında katkı sunan hayır ve yardımlarda bulunan bütün hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.
Elazığ Valiliği ile irtibat sağlayarak yardımlarımızın zamanında yerine ulaşması İçin bizlere destek olan valimiz Nurullah Naci KALKANCI’ya teşekkür ederiz.
Bu vesile ile depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah'tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Dualarımız kardeşlerimizle Allah ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın." dedi.

ŞEBİN MEDYA NEWS BOOK