Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinden Mevlid-i Şerife davet..

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinden Mevlid-i Şerife davet..

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Adına Başkan Mehmet ŞİMŞEK,bütün hemşerileri eşleri, çocukları ve komşularıyla birlikte Mevlid-i Şerife davet ediyor.

Başkan Şimşek açıkladı.

"Saygıdeğer Şebinkarahisarlılar,
Kıymetli Dostlarımız;

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu olarak her yıl geleneksel hale getirmiş olduğumuz Mevlid-i Şerif programımızın bu yıl 7.si Tarihi Şişli Camii'nde gerçekleştirilecektir.

Şehitlerimiz başta olmak üzere, Kurucu Başkanımız Sebahattin Tönük , derneğimizde görev yapmış ,ahirete intikal eden başkan ve yöneticilerimiz, üyelerimiz ve bütün ölmüşlerimizin ruhları için 16 ŞUBAT 2020 tarihinde pazar günü öğle Namazını müteakip Şişli Camii’nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

Mevlidi Şerif programımıza, aileniz, çocuklarınız ve komşularınızla birlikte katılmanız bizleri onurlandıracaktır. Bütün hemşerilerimizi eşleri, çocukları ve komşularıyla birlikte Mevlid-i Şerife davet ediyoruz.

Hizmeti geçenler ve şehitlerimiz gönüllerimizde yaşıyor. Tüm geçmişlerimizi ve şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Ruhları şad, makamları cennet olsun.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Adına Başkan
Mehmet ŞİMŞEK"