Sıcak asfaltlı yol yapımında artış...

GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ YAKLAŞIK 62 KİLOMETRE SICAK ASFALT YOL YAPTI

Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği 2018 yılında sıcak asfalt çalışmalarına çok yoğun hız verdiği gözleniyor. Aldığımız bilgilere göre il genelinde sıcak asfaltlı yol yapımında önceki yıllara göre artış olduğu bildirildi.

Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın’ın sevk ve idaresinde kendi sorumluluk bölgesi içinde çalışan özel idarenin Hizmetleri vatandaşların takdirini toplamış bulunuyor. Sadece vatandaşların değil köy muhtarlarının da il özel idaresine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkürlerini belirttikleri bir gerçek. Hatta birçok köy muhtarı “özel idare sayesinde ayağımız çamura değmeden köyümüze gidebiliyoruz. Güçleri nispetinde her istediğimizi de alabiliyoruz çalışanları memurundan işçisine kadar her gittiğimizde bizler ile yakinen ilgileniyorlar sadece bu bile bizler için çok önemli bir ilgidir. Eskiden köy hizmetlerinde adamı olan iş yapardı şimdi hakkı olan herkesin işi görülüyor” demeleri de memnuniyetlerini ortaya koyuyor.

Genel Sekreterlik 2018 yılında Giresun il genelinde asfalt sezonunda çok başarılı bir yıl geçirdiği, çalışmalarına bakıldığında ortaya çıkıyor.

Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği İl genelinde sıcak asfaltlama olarak toplamda yaklaşık 62 km yolu sıcak asfalt yaparak vatandaşlarımızın hizmetine soktu. 2019 yılında da özel idare hedef büyüttüğü edinilen bilgiler arasında…