BİNALİ YILDIRIM ŞEBİNKARAHİSARLILARA SESLENDİ...

BİNALİ YILDIRIM ŞEBİNKARAHİSARLILARDAN SEÇİMLERDE DESTEK İSTEDİ.

Yardımlaşma Derneği Genel kuruluna büyük ilgi gösterildi.

Şebinkarahisar YARDIMLAŞMA Derneğinin 48 Genel Kurulunda Milletvekilleri, Belediye başkanı ve adayları, bürokrat, siyasiler ile birlikte Şebinkarahisarlılar bir araya geldi.

Genel Kurula katılamayan ancak telekonferansla görüntülü olarak bağlanan Ak Parti İstanbul Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Şebinkarahisarlılara ve Yardımlaşma Derneğine övgü dolu sözler sarf ederek, seçimlerde kendisi ve Şebinkarahisar Belediye başkan adayı Şahin Yılancı için destek verileceğine yürekten inandığını belirtti.

Erzincan'ın Refahiye ilçesinde dünyaya gelen İstanbul Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Şebinkarahisarlılara hemşehrilerim diye seslendi..

"Bize yakışan bir olmak,beraber olmak,diri olmak,birlikte Türkiye olmaktır. Şebinkarahisar Derneği 1964 den beri faaliyette,yarım asrı geçmiş,dilek olay, ama bu bir tesadüf değil.Tarihi binlerce yıl geriye giden pek çok medeniyete ev sahipliği yapan hemşehrilerimede bu yakışır.Allah nice 55 yıllar nasip etsin. İstanbulda yaşayan Gareysarlı hemşehrilerimede bir çift sözüm var. Bildiğiniz gibi İstanbul Belediye Başkanlığına aday oldum. Siz değerli gareysarlı hemşehrilerimin bu yolculukta, bu adaylık sürecinde şahsıma destek göstereceğinize yürekten inanıyorum. Ve bu vesileyle hepinize şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Nevzat Şatıroğlu'da sosyal medya üzerinden paylaşımda bulundu.

"Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği'nin 48. Olağan Genel Kurul Toplantısına katılım sağladık. Yeni Yönetim Kurulu'na başarılar dilerim. " dedi.

ŞEBİNMEDYA - ANKARA